top of page
Derniéra VOITH KITZBERGER.jpg

Vernisáž děl Eriky Voith a Igora Kitzbergera byla spojená s kolaudací DADA DISTRIKTU a navštívilo ji přes 200 lidí. Proslov měli Helena Tušková Vojtková, galeristka a Martin Maleček, starosta městské části Brno - sever. Do 19. října byla prodejní výstava k prohlédnutí ve Studiu VOITH ve 2. patře této ikonické budovy v Husovicích. Vedle bronzových soch a olejů na plátně na návštěvníky čekaly novinky jako kombinovaná technika se zlatým voskem a betonem, neonově podsvícená díla či zlacené skleničky. Katalogy obou umělců jsou k náhledu zde:

https://www.erikavoith.com/cs/galerievigorkitzbergerkatalog

https://www.erikavoith.com/cs/erikavoithkatalog

                                                                     ***

3. července 1992 byla založená GALERIE V. V roce 2022 jsem tak oslavila TŘICET plodných let setkávání s předními českými výtvarnými umělci.

                                                                     ***

Monografii Oldřicha Eichlera “Obrazy a jeho život ve vzpomínkách” jsem vydala a pokřtila na zámku Valeč v červenci 2021. Zadavatelé, sourozenci Eichlerovi, se vzdali veškerého zisku z prodeje knihy ve prospěch Nadačního fondu Krtek pro dětskou onkologii FN v Brně. Kniha je k zakoupení na jeji webu i v knihkupectví Barvič a Novotný. 

https://eshop.krtek-nf.cz/monografie/

PF 2022 galerie v logo II.jpg
bottom of page